Develi Basalt - More Than Stone (logo)

Develi Basalt

Develi Mermer Madencilik A.Ş.

Kendimize ait ocaklarda bazalt, bluestone, laguna, tüf ve andezit başta olmak üzere doğaltaş üretip ihraç etmekteyiz.

Yahyalı Yolu 4. km 38400
http://www.develibazalt.com/

Develi Basalt'ın Uygulamalarından Bir Örnek: İstanbul Konut Cephe Uygulaması Develi Basalt'ın Uygulamalarından Bir Örnek: İstanbul Konut Cephe Uygulaması
Dubai Çarpma Taş Uygulamamızdan Bir Görüntü Dubai Çarpma Taş Uygulamamızdan Bir Görüntü
Dubai Çarpma Taş Uygulaması Dubai Çarpma Taş Uygulaması
Ankara Kentpark AVM Alt Zemin Uygulaması Ankara Kentpark AVM Alt Zemin Uygulaması

Doğaltaş zengini ülkemizde her geçen yıl doğaltaş ihracat hacmi artmaktadır. Bu artışa paralel olarak Develi Basalt (Develi Mermer Madencilik A.Ş.) da doğaltaş sektöründeki ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte, farklı ihtiyaçlara cevap verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Şirketimiz, bazalt, bluestone, laguna, tüf ve andezit konusunda 2006 ve 2007 kendi ocaklarını açmıştır. Şirketimiz, 2012 ve 2013 yıllarında ise fabrika makinaları ve techizatına ciddi yatırımlar yaparak kapasitesini artırmıştır.

Ürettiğimiz doğaltaş ürünlerinin tamamını kendimize ait faal olan ocaklarımızdan çıkarmaktayız. Halen kırma küp taş, bazalt, bluestone, andazit, granit, laguna, tüf ürünleri üretmekteyiz.

Develi kent meydanının, Kayseri kent meydanının, İstanbul Sultanahmet meydanının ürettiğimiz taşlarla süslenmesi; Develi, Kayseri, İstanbul, Ankara ve Eskişehir'deki diğer uygulamalarımızda ve bunlara ek olarak Suudi Arabistan, Dubai ve İtalya'daki uygulamalarımızda belirli bir başarıyı yakalamamız bizleri mutlu etmektedir.

Her türlü doğaltaş ihtiyacınızı gidermek için lütfen bizimle web sitemiz üzerinden veya telefonlarımız vasıtasıyla irtibata geçiniz.

İletişim Bilgileri